Tyláček slaví

Právě letos je to 25 let od doby, kdy vzniklo Divadelní studio Tyláček při DS Tyl Dačice. Za těch 25 let prošly Tyláčkem desítky dětí, které se pod vedením zkušených divadelníků mnohé naučily, ale které také mnéhomu naučily nás.

No a protože 25 let je potřeba už pořádně oslavit, a jak jinak slavit než divadlem, tak si pro vás naši malí divadelníci připravili krásné představení Bylo nás pět, které uvedou 25.10.2018 od 17:00 h v sále Kulturního domu Beseda.

Tyláček 25 let

Přijďte se zasmát, pobavit se, zapřemýšlet, ale hlavně podpořit naši dačickou divadelní budoucnost. 

Těšíme se na vás...

DS Tyl v Rádiu Česká Kanada

Tyl v radiu

Přijali jsme pozvání Rádia Česká Kanada, abychom u příležitosti Světového dne divadla, dne 27.3.2018 od 15:00, promluvili v přímém přenosu o divadle, ochotnickém divadle a spolkovém životě jako takovém.

Posaďte se a zaposlouchejte se do naší prvotiny v přímém přenosu. Budeme rádi za vaše odezvy.

MoN

Tyláček 2015

Od začátku nového školního roku 2015/2016 se jako v předchozích letech schází děti pod vedením paní Jahelkové v DS Tyláček, a to každou středu. V letošním roce přistoupila k paní Jahelkové posila v podobě Terezy Stejskalové, která si od začátku děti získala. 


A na co se můžeme těšit? Děti aktuálně intenzivně pracují na zpracování nestárnoucí pohádky - Sněhurka, se kterou se představí například v listopadu v Dolních Němčicích.

Držme všem pěsti, ať se jim práce daří.