Repertoár

Aktuálně nabízí Divadelní soubor Tyl tato představení:

Podivné dueto

PODIVNÉ DUETO amerického současníka Neila Simona Vás přenese do poloviny šedesátých let minulého století. Pod režijním vedením Bety Minářů řeší jednotlivé postavy ženská témata tak, jak se odvíjejí od setkání šesti přítelkyň na návštěvě u jedné z nich. Rozhodně nechybí vtipné dialogy, vypjaté emocionální situace, předpokládané zauzlení i nečekané řešení.

Podivné dueto - plakát

Ženy Jindřicha VIII. aneb chudák král(em)

Česká komedie o záletném králi Jindřichovi, jeho šesti ženách, zrádném rádci a královu dvojníkovi, který způsobil neuvěřitelné věci.

Ženy Jindřicha VIII. aneb chudák král(em)

3+3=5

Komedie o rozpadu manželského mnohoúhelníku, do kterého se tak trochu vloží děti, internet a jeden senilní stařík.Taxikář John Brown vede spokojený život ve Wimbledonu. S manželkou Mary zde vychovává patnáctiletou Vicki. Zároveň už 18 let vede spokojený život ve Streethamu, kde se manželkou Barbarou stará o šestnáctiletého Gavina. Bigamie je pořád trestná a internet je mocná zbraň. Nepřejte si vidět, co všechno se seběhne, když se jeho děti seznámí na netu a rozhodnou se, k nelibosti svého otce, že se potkají.

3+3=5

 
 
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde